Dat was toch wel effe kicke vandaag, zoals wij dat vroeger dan zeiden. Op het eerste gezicht zou je denken dat het gewoon ráár is dat iemand die geen flauw benul heeft van klimaat én van Brussel, daarheen wordt gestuurd om de Grote Klimaatpaus Frans Timmermans op te volgen als hoeder van Agenda 2030 en vooral de Green Deal.
Toch denk ik dat dat niet zo is en dat kunt u horen in mijn video van vandaag, die u hieronder vindt. Niet vergeten te liken, in te schrijven voor de nieuwsbrief, reageren, de video delen (in dit artikel of los van YouTube/Rumble) en doneren.
Untold Times is de geheel onafhankelijke en dús crowdfunded nieuwswebsite van Anastasía Vassiliou. De site kan alleen in de lucht blijven met uw likes, deelacties, reacties, inschrijving voor de nieuwsbrief en niet te vergeten donaties. Duizendmaal dank voor de donaties die binnenkomen! Maar meer is absoluut nodig. Dat kan eenmalig en ook maandelijks via de drie manieren die hieronder staan:
Via Whydonate:
YouTube:
Rumble: